KURUMSAL
Misyonumuz / Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini, müşteri memnuniyetiyle pekiştirmek. İnsan ve çevre dostu kömür üretmek.Şirket standartlarını üretim ve satışın her aşamasında sürekli geliştirerek, enerji sektörünün bir parçası olan madenciliği, sanayiciliğe dönüştürüp, elektrik santrali kurmaktır.

Tekirdağ iline 70 km. uzaklıkta, Malkara ilçesi, İbrice köyü yakınlarında bulunan açık işletme sahasında kömür üretimi ile uğraşılmaktadır.Trakya'nın her yöresine geniş bir dağıtım ağına sahiptir. Tartı güvenliği tamdır. Kömür fiyatlarındaki spekulatif artışlara itibar etmez. Kömürlerimiz torbalanarak; izin belgesiyle Trakya'nın yanı sıra İstanbul Belediyesi sınırları içerisinde yıllardır satılmaktadır. Buda şirketimizin çevre dostu oluşunun ve kalitesinin belgesidir. İbrice Maden İşletmeleri, yanışı bol alevli, kül oranı düşük, kalorisi yüksek, Malkara Linyit kömürlerini satar. Size ekonomik bir kış geçirmenizi garanti eder. En güç kış koşullarında bile sizi kömürsüz bırakmaz.

Pullukçu Tesisleri
Tekirdağ iline 70 km. uzaklıkta, Malkara ilçesi, İbrice köyü yakınlarında bulunan açık işletme sahasında kömür üretimi ile uğraşılmaktadır. Trakya'nın her yöresine geniş bir dağıtım ağına sahiptir. Tartı güvenliği tamdır. Kömür fiyatlarındaki spekulatif artışlara itibar etmez.